Een speelplaats creëren in de lijn van de pedagogische visie van onze school.

25 mei 2024

Zo zag je onze speelplaats nog nooit. Bekijk ze nog maar eens goed want binnen enkele maanden zal deze speelplaats er hélemaal anders uit gaan zien. Na het bouwverlof wordt het starschot gegeven en zal de speelplaats onder handen genomen worden. 

Onze speelplaats wordt nog meer dan voorheen een avontuurlijke, uitdagende, groene oase. Een groene, kwaliteitsvolle speelplaats met mooie speel- en leerkansen, in de lijn van de pedagogische visie van onze school. Een plaats waar onze kleuters én leerlingen kunnen klimmen en klauteren, fietsen en steppen, maar ook hun verbeelding kunnen laten spreken in fantasiespellen, of rust kunnen vinden in geborgen hoekjes. Elk kind moet hier kunnen ‘groeien en bloeien’.

Spannend, vinden jullie ook niet?